Loe suvel ajakirja Naisteleht ning võida ahvatlevaid auhindu!

-
Kampaanias osalemiseks lõika igal nädalal ajakirja esikaanelt kampaaniamärk (kokku 4 märki) ning postita koos kontaktandmetega aadressil Naisteleht, Niine 11, Tallinn 10414 märksõnaga «Naistelehe suvekampaania».

Kampaania kestab kuni 31. juulini 2016.
Kampaania reeglid ja auhindade täpsema kirjelduse leiad siit!

Loosi lähevad:
• 1 Electroluxi UltraSilencer Zen tolmuimeja (à 300 €). UltraSilencer Zen töötab vaikselt tänu Silent Air tehnoloogiale, mis optimeerib õhuvoolu ja võimaldab tolmuimejal ka tõhusamalt töötada, vähendades müra ja suurendades efektiivsust. Silent Zen süsteem pehmendab aga tolmuimeja heli mootori vedruamortisaatorite ning optimaalse isolatsiooniga filtri ja filtrihoidiku abil.

• 20 Fiskars Functional Form nugade komplekti, kuhu kuuluvad leiva-, koka- ja kööginuga (à 29 €)

• 20 x 24 silikoonist muffinivormi (à 21.80 €)

• 20 Pille Endeni ja Britt Paju kokaraamatut «Magus elu. Tervislikumalt!» (à 18 €)

• 1 Misfit Ray aktiivsusmonitor (à 99.99 €)
Misfit Ray on uue elegantse disainiga aktiivsusmonitor, mis annab informatsiooni kehalise aktiivsuse ja magamise kohta. Jälgib samme, läbitud vahemaad, põletatud kaloreid, une kvaliteeti ja kestvust ning erinevaid tegevusi, nt ujumine, jooksmine, jalgrattasõit ja palju muud. Seade on veekindel kuni 50 meetrit ja töötab patareiga, mistõttu ei vaja laadimist. Ray annab vibreerides märku saabuvatest kõnedest ja sõnumitest ning sellest, kui oled pikalt mitteaktiivne olnud. Ray toimib Misfit rakendusega ja ühildub nutiseadmega juhtmevabalt Bluetoothi abil.
Nüüd saavad ka kellakandjad igapäevaselt aktiivsusmonitori kasutada.
Monitorid on saadaval IM Arvutid salongides.

• 20 Infinity Eye Serumit, mis on efektiivne eliksiir silmaümbrusele (20 ml) Eesti iluloojalt Vestige Verdantilt (à 49 €)

Lisa kommentaar

Email again: